Nacházíte se ->
NAŠI ŠAMPIONI

5.4.2014  Proběhla aktualizace sekce NAŠI ŠAMPIONI, můžete se na ni podívat…protože jich je opravdu hodně, Jbudou postupně přidáváni další…J

 
21.1.2014 :-(

Po 11 letech, 7 měsících a 7 dnech nás v noci 21.1.2014 opustila má milovaná ELLY (Elča, Eluška, Ejinka, Elíši, Ejinečka, Lisbeth). Byla moje první a nejlepší na světě, moje neuvěřitelně silná bojovnice, moje parťačka za všech okolností, moje ne...poslucha neposlušná, moje palice dubová, můj věčný marůdek, ale především moje věrná a milující holšiška. Teď už bude navždy zdravá, už ji nikdy nic nebude bolet a já doufám, že jí bude v nebíčku stejně tak dobře jako ji bylo s námi. „Ejinko moje milovaná, budeš nám tu moc chybět. Pěkně tam nahoře prožeň všechny kočičky, zajíčky a včeličky…snad se spolu ještě někdy setkáme a přiběhneš ke mně stejně vesele, tak jak si to vždy dělávala. NIKDY NA TEBE S PÁNEČKEM NEZAPOMENE!“

                Image

 

 
5.12.2013 NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA

 Před 3,5 lety se naší GINĚ a AXLOVI (pocházejícímu z UK) narodila mnou vysněná štěňátka (VRH C) téměř čisté anglické krve. Vkládala jsem do nich od prvního dne velké naděje  a věřila, že jednoho dne budu na tento vrh nesmírně hrdá.  Našli si nás ti nejlepší budoucí majitelé a sen se mohl pomalu stávat skutečností. Do dnešního dne, mne úspěchy všech 7-mi Céček nepřestávají udivovat, VRH C je obdařen z matčiny i otcovi strany mimořádnými loveckými vlohami, které již několikrát ukázali a potvrdili dobrou volbu tohoto spojení. Šest z těchto sedmi odchovánků bylo vybráno do chovu, 5 jich je již uchovněno a zbylí 2 to dotáhnou v příštím roce, chybí jim už jen pár zkoušek. Už to, že budou úplně všechna štěňata z vrhu uchovněna, považuji za mimořádné, oni k tomu ale stále přidávají další úspěchy na výstavách i loveckých zkouškách, a to od vlohových po všestranné. Jejich jednotlivé úspěchy a větší detail můžete najít v osobní stránce každého z Céček. Naleznete je v Štěňátka/Vrh C/a jednotlivé C…Love de Donawitz.

Naše štěňata, malá i velká, se každoročně účastní výstav, které pořádá Klub chovatelů výmarských ohařů (KCHVO). Na těchto výstavách soutěží vždy něco kolem 120 – 140 výmarských ohařů a tudíž se jedná o výstavu s největší konkurencí v ČR. Naše odchovy se pravidelně umísťují na předních příčkách a své třídy vyhrávají a dále soutěží ve finále o titul KLUBOVÝ VÍTĚZ…

Zúročením mé práce pak byla šňůra VÍTĚZSTVÍ A OCENĚNÍ NAŠÍ CHOVATELSKÉ STANICE z Klubové výstavy v Telči 15.9.2012, poté z DUO CACIB BRNO 3.2.2013 a Klubové výstavě v Bechyni 12.5.2013. Není lepšího pocitu pro chovatele, když ve 3 samostatných soutěžích a od 3 různých rozhodčích získáte takové ocenění!

Mé obrovské díky patří také všem majitelům našich de Donawitz!

 

 

Image

Image

Image

 
3.12.2013 AKTUALIZACE U VRHU C

AKTUALIZACE INFORMACÍ (výsledků výstav a zkoušek) U
ODCHOVANÝCH ŠTĚŇAT Z VELMI ÚSPĚŠNÉHO VRHU C!

Naše CÉČKA sbírají jeden úspěch za druhým, proto aktualizace zabrala více času.

Naleznete je v sekci ŠTĚŇÁTKA/VRH C/jednotlivé stránky dle jmen
MultiCh. Carrie Love de Donawitz
InterCh., MultiCh. Coreen Love de Donawitz "U"

InterCh., MultiCh. Caramel Love de Donawitz
InterCh., MultiCh. Cartier Love de Donawitz "U"
Ch. Cashmere Love de Donawitz
Casper Love de Donawitz
Calvin Love de Donawitz

  Následovat bude aktualizace dosavadních úspěchů naší chovatelské stanice, VRHU D a INFORMACE O PLÁNOVANÉM VRHU E-jaro 2014!

 
DAWN STAR DE DONAWITZ


Matka- Eternal Vision At SN (GINA) - InterCH, MultiCH, GrandCH, Všestranný ohař - I.cena, 453b., nejlepší práce na vodě!!!

Otec - Davora Bremar Mark of Ashlaren (MARK)(import Canada) - Světový vítěz 2011, InterCH, MultiCH (10 zemí), Multi BIS, BIG, BOB, potomek velmi úspěšných rodičů a prarodičů, držitel pracovního certifikátu!!!


Více informací o tomto vrhu v sekci ŠTĚŇATA!

Image

 
8.7.2012 Carrie Love de Donawitz (Ryan) - získala titul CACT!!!
 
‎16.6.2012 PZ(CACT) v Těšanech - naše nejmladši holčička Ryan-Carrie Love de Donawitz (Gina x Axel) sloilža své první zkoušky lovecké upotřebitelnosti nejlépe,jak jen mohla. 1.cena, 300 bodu/300, zadan titul CACT!!! :-) Už od štěněte jsem tvrdila,že je to "ďáblovo zlobive děcko",ale že mi to vraíi při práci. A že jsem v ní věřila správně mi dokázala naprostou úžasnou prací. V úmorném vedru vytrvale a systematicky hledala, vystavila srnčátko,postupovala do těsné blízkosti a zalehla při jeho vyběhnuti, na společnem honu bez problémů uklidovala vstalou srnu, prokazala tím absolutní klid před zvěři, u její zbrklé povahy ji za toto nesmírně obdivuji, na vlečce zvladla vzlétlého bažanta a bez ztráty casu vlečku se zajícem dokončila a to nemluvim o 100% přinášení. NESKUTEČNÁ PRÁCE!!!
 
Naši šampioni II.část/ OUR CHAMPIONS II.piece
8.7.2012 Tato aktualizace nemůže pokračovat jinak, než opět úžasnými výstavními výsledky našich Céček a tentokráte i našich nejmenších Déček, které začínají křižovat výstavní pole a s obrovským úspěchem!!! 

NVP Senec, 8.6.2012
rozhodčí: Pavel Navrátil (CZ)
Caramel Love de Donawitz - V1, CAC, BOB!!!  
Coreen Love de Donawitz – výborný  2 
D´Amber Star de Donawitz (VN1, PUPPY BEST IN SHOW (BIS2) 
  

 MVP Nitra, 9.6.2012 
rozhodčí: Czegledi Attila (HU)
Caramel Love de Donawitz - V1, CAC, CACIB, GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER!!!  
Coreen Love de Donawitz  - V1, CAC 
Cashmere Love de Donawitz – V1/3 
D´Amber Star de Donawitz - nadějný  

 

MVP Nitra, 10.6.2012
rozhodčí: Laslo Erdos (HU)
Caramel Love de Donawitz - V1, CAC, res. CACIB 
Coreen Love de Donawitz  - V1, CAC, res. CACIB 
Cashmere Love de Donawitz – V2, res.CAC /4

D´Amber Star de Donawitz – velmi nadějný

 
NVP Klatovy 30. 6.2012 
rozhodčí: Václav Koldinský
Cartier Love de Donawitz - V1, CAC, CAC ČMKU, NV, BOB!!! Zahájen Šampion CZ a Šampion ČMKU!!! 
Coreen Love de Donawitz - V1, CAC, CAC ČMKU, NV, zahájen Šampion ČMKU 
D´Amber Star de Donawitz - třída štěňat, VELMI NADĚJNÝ!


NVP Bielsko-Biała (PL) 1.7.2012
rozhodčí: A. Skrzyński (PL)
Caramel Love de Donawitz - V1, CAC
CARTIER LOVE DE DONAWITZ - V1,CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ!!! 
Coreen Love de Donawitz - V2
D´Amber Star de Donawitz - třída štěňat, VELMI NADĚJNÝ!


Speciální výstava Dvorianky 5.7.2012

Rozhodčí :Jozef Jursa
Cashmere Love de Donawitz - V1,CAC

Caramel Love de Donawitz
Image

Image

D´Amber Star de Donawitz
 Image

Cartier Love de Donawitz
Image

 

 
<< Začátek < Předchozí | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | Následující > Konec >>