Nacházíte se -> Hlavní stránka

Náhled do fotogalerie

3.6.2011 HOT NEWS - updated!

Čerstvé novinky z dnešní NÁRODNÍ VÝSTAVY V SENCI (SK). Céčka poprvé běhaly ve třídě mladých a hned zářily. J 

VÝSLEDKY VÝSTAV – třída mladých – Pavel Navrátil
Caramel Love de Donawitz – V1, CAJC, BOB – vítěz plemene, užší výběr nejkrásnější mladý pes, BIG 2 – 2. místo skupiny FCI 7

Coreen Love de Donawitz – V1


NITRA MVP - třída mladých - Dorota Witkowska
Coreen Love de Donawitz - V1, CAJC, JBOB

 
22.5.2011 Co je u nás nového?

Image  O tomto víkendu jsem měla jednoznačný cíl, a to naučit Ryan nebát se do vody, skočit do ní a plavat. Holčička mě o5 velmi mile překvapila, po chvilkách váhání a nejistých krocích v sobotu, mi dnes ukázala, jak to zvládá a že tedy máme o 1 starost méně. Do vody skočí, plave a hlavně v ní vydrží i bez "dumíka"....takže máme vyhráno. Fotky z koupačky všech našich holek si můžete prohlédnout ZDE.


Rychlý přehled výstavních úspěchů Céček:

Cashmere Love de Donawitz - MVP Bratislava - dorost - VN1 a VN
Coreen Love de Donawitz - MVP Praha - dorost - VN1


A máme také nové fotky Cashmerka.

 
8.5.2011

Image

7.5.2011 KLUBOVÁ VÝSTAVA Červený Hrádek – zúčastnilo se 5 našich Céčkových dětí J, podpořit nás přišel také Calvin Love de Donawitz a po delší době jsem měla možnost vidět se také s Athénou de Donawitz J. 

VÝSLEDKY – třída dorostu:
Cartier Love dD – VN 1 – KLUBOVÝ VÍTĚZ DOROSTU
Caramel Love dD – VN2
Casper Love dD – N
Carrie Love dD (Ryan) – VN1
Coreen Love dD – N

Eternal Vision At SN (Gina) – třída šampiónů – výborná 3 

FOTOGALERIE Z VÝSTAVY 

Květen 2011 – FOTKY RYAN a jejího prvního aportu zajíce. Naše nejmenší má přirozený aport a chvíle, kdy něco nenese jsou spíše výjimkou. J Všimněte si, že aport drží pěkně uprostřed….Ginu a Axla nezapře, podědila preciznost s chutí a já se můžu jen těšit na další práci s ní. 


4.5.2011 – návštěva Coreen u nás – FOTKY COREEN A RYAN
 

duben 2011 - nové fotky Calvin Love de Donawitz

 
17.4.2011

FOTKY NAŠICH C KLUKŮ Z NÁRODNÍ VÝSTAVY V OSTRAVĚ.

 
novinky duben 2011

11.4.2011 fotky duben ZDE. 

8.4.2011 Národní výstava Ostrava výsledky – Luděk Müller – třída dorost

Cartier Love dD – VELMI NADĚJNÝ 1 (VN1)
Caramel Love dD – VELMI NADĚJNÝ 2 (VN2)
Cashmere Love dD – VELMI NADĚJNÝ 3 (VN3) 

Klukům gratulujeme a máme radost, že se poctivý trénink začíná vyplácet. Také mne těší, že se naši mimísci tolik líbí! J 

5.4.2011 Gina oslavila 4.narozeniny. Holčičce přeji hlavně spoustu zdravíčka a radosti z C dětiček. Dortík nechyběl a holky si pošmákly.

2.4.2011 se konal JARNÍ SVOD, kterého se účastnily Céčka – Carrie Love dD (naše Ryan), Coreen Love dD a Casper Love dD. Všechna štěňátka mají v pořádku zoubky a jsou plně ve standardu plemene, navíc se strašně líbilyJ. Podpořit nás přišel také bráška Caramel Love dD a Cartier Love dD s paničkami, kteří projdou svodem v polovině dubna (svod také zanedlouho čeká na Calvina Love dD a Cashmera Love dD). Všechna naše štěňátka si tak projdou první povinností loveckého psa a jsem za to velmi ráda. Odpoledne jsme zašli v této skladbě na velkou výcvikovou procházku, kde se pánečci i prcci seznamovali s aportem a výstavními zvyklostmiJ. Fotky z velmi příjemného dne si můžete prohlédnout ZDE. 

Březen 2011 – fotky z našich vodních procházek ZDE. 

C kluci a jejich lovecký výcvik - fotky ZDE.

 
23.3.2011 Novinky

18.3.2011 Krajská výstava Vyškov O víkendu se vydalo pár našich „C“ dítek na krajskou výstavu do Vyškova nasbírat další zkušenosti. Kluci začínají úročit svůj trénink postojů a výstavní prezentace, Coreen si postavila hlavu a celou výstavu sabotovala válením se na břichu v kruhuJ, za tento husarský kousek si bohužel odvezla ocenění Nadějná (N). Našim nejmenším gratulujeme! FOTKY Z VÝSTAVY.

Výsledky:
Caramel Love de Donawitz – velmi nadějný 1 (VN1) – vítěz dorostu
Cartier Love de Donawitz  - velmi nadějný 2 (VN2)
Coreen Love de Donawitz – nadějná (N)   

 

Informace na téma „naši marodi“
·   Ryan (Carrie) operace – 28.2.2011 naše prďolka prodělala svoji první a doufám, že poslední operaci. Rozkousala a zbaštila střapcový uzel, který ji uvízl ve dvanácterníku a nevlezl se dále do střeva L. Po několika kontrolních snímcích se zjistilo, že uzel zůstává stále na místě a v zažívacím traktu se neposunuje směrem ven, musel být tedy operativně vyndán. Druhý den po operaci Ryan opět řádila jako černá ruka. Každý den zničila jeden ochranný límec a po dobu hospitalizace si několikrát vytrhla kanylu, protože slečna je nezmar a doma ji díky její povaze důvěrně říkáme „Ďáblovo děcko“. Trefnost přezdívky netřeba zdůvodňovat těm, kteří naši Ryan znají. Nyní je již zahojená, až na jizvu a menší váhový úbytek ji doufám tato příhoda více nepoznamenala.J

·   Coreen Love dD nožička – protože Céčka jsou opravdu velcí uličníci, nemohla Coreen zůstat pozadu. Při dovádění na zahradě si poranila zadní nožku, odštípla si drápkovou kost. Drápek ji musel být amputován a po nějakou dobu musela být nožička fixovaná tak, aby kůstka znovu pěkně přirostla. Coreen je nyní už také v pořádku, nekulhá a vše se pěkně zahojilo J. 

·   Cashmere Love dD boulička – Cashmírkovi se na hrudníku udělala boulička, zítra jde prďolínek na vyříznutí. Držíme pěsti a tlapky, aby to bylo jen něco zanedbatelného co se odstraní a Cashmere bude opět zdráv jako rybička. 

·   Casper  Love dD 17 stehů – o tomto víkendu byl Caspík se svým pánečkem na cvičáku a při hře s ostatními psy ho napadl vlčák cvičitelky. Caspíček si z boje odnesl bohužel jizvu ze 17ti stehy z třísel až na stehno. L Posíláme mu pofoukání s pusinkou a doufáme, že se mu bebí pěkně zahojí a než za ním pojede nějaká nevěsta na námluvy, bude vše zapomenuto.

 
19.2.2011 ÁČKA SLAVÍ 6.té narozeniny

Naše Áčka dnes slaví své 6.té narozeniny. My jim s Elinkou přejeme spoustu zdravíčka a minimálně dalších 6 let lotrovin s jejich pánečky!

Pusu

Lenka a Elly

 
<< Začátek < Předchozí | 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 | Následující > Konec >>

Statistika zemí

Statistika