Nacházíte se -> Hlavní stránka arrow Štěňátka arrow Vrh F-jaro 2015!!!
Informace o vrhu F - 2015!!!

*** ŠTĚŇÁTKA VRH F *** narození DUBEN/KVĚTEN 2015***
Maminkou bude poprvé má milovaná anglická madam Carrie Love de Donawitz "RYAN" (CZ) a tatínkem anglický lord Sh Ch Kalimor Celtic Storm At Aarranz JW "RILEY" (UK).
Riley je pes vysokých kvalit pracovních, tak i výstavních. Miluje práci ve zvěři, s nadšením aportuje a plave. Mimo jednotlivých výstavních úspěchů (je jich opravdu spousta), je také držitelem prestižního ocenění VÝMARSKÝ OHAŘ ROKU 2014.
Z toho spojení očekávám kvalitní štěňata MIMOŘÁDNÉ ANGLICKÉ KREVNÍ LINIE šampiónů a pracantů! Budou mít obrovské výstavní i pracovní předpoklady. Více informací budu postupně přidávat. Kdo nevydrží, ať mi píše a volá...ráda zodpovím veškeré dotazy. Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny ,www.dedonawitz.cz
ANGLICKÁ LINIE VÝMARŮ JE MOJE SRDCOVÁ ZÁLEŽITOST, PROTO JI UŽ POTŘETÍ ZNOVU VOLÍM. ZATÍM MNE TOTIŽ NEZKLAMALA (viz. naše vrhy C a E).
Typově na sebe RILEY i RYAN mimořádně sedí...snad ještě nikdy jsem se na štěňátka netěšila jako na tyto...možná to bude tím napětím, jestli tam bude další ONA! 

 ImageImageImageImage