Nacházíte se -> Hlavní stránka arrow Štěňátka arrow Vrh D
Informace - D

ŠTĚŇÁTKA - VRH D – květen 2012
PUPPIES – LITTER PLAN – May 2012
sroll down for English version 

Image

Davora Bremar Mark of Ashlaren "MARK"  x  Eternal Vision At Sirius Nova „GINA"

 

Otce vrhu D jsem pečlivě vybírála, důvodem je stejně jako u našeho velmi úspěšného vrhu C (ze spojení Gina a Axel – více na našem webu), vybrat zahraničního psa stejných exteriérových i pracovních kvalit! 

Naše „Céčka“ jsou od malička mimořádně úspěšní a na výstavách se běžně všichni dělí o první místa. Výjimkou není ani získání titulu vítěz plemene BOB v neuvěřitelně mladém věku 9.měsíců a dalších v podobě Junior BOB!

Matkou vrhu D bude opět naše Gina. Gina je nádherná elegantní fenka, za sebou má spoustu výstavních i pracovních úspěchů, které si můžete prohlédnout na její stránce. V žilách ji koluje anglická krev, která ji dodává excelentní exteriér a šmrnc. J Ginu je možné v průběhu roku vidět, jak na výstavách a zkouškách, tak i po domluvě v naší chovatelské stanici.

 Nejsme začínající chovatelská stanice a s odchovem štěňátek máme již mnoho zkušeností. Štěňátka neprodukujeme, ale chováme je s láskou a vždy se snažíme o to, abychom novým pánečkům splnili sen s názvem „výmarský ohař“. Jejich příchod je vždy pečlivě připravován, klademe velký důraz na zdraví maminky a jejich budoucích ratolestí. Štěňátka jsou odchovávána v čistotě a teple, mají k dispozici velký dvůr. Zvykáme je na kontakt s ostatními pejsky, lidmi a zvuky domácnosti.

Budoucí blaho štěňátek je pro nás prioritou a dáme je pouze do dobrý rukou! Než si štěňátko odvezete musíte se s námi min. 1x setkat, abychom měli možnost se lépe poznat. Štěňátko si od nás odvážíte zdravé, očkované, odčervené s Pet Passport, maličkostí do života, s papáním na které je zvyklé a s garancí chovatelského servisu. Domů si však neodvážíte jen štěňátko, ale také náš přátelský 24 hod. dozor nad jeho růstem a budoucím životem :-).

Také doufáme, že odběrem nic nekončí, ale naopak začíná….

S výcvikem i výstavami rádi poradíme.

Vzhledem k tomu, že jsou štěňátka s láskou očekávána a budou z velmi nadějného spojení, dáme je pouze do dobrých rukou a aktivním lidičkám.

.......................................................................................................................................

Information about litter D

We are not a biginning breeding station and we have a lot of experiences with a breeding of the puppies. We don´t produce the puppies but we breed them with love and for new owners we always try to make their dreams, named weimaraner come true. Their delivery is always prepared carefully, the health of the pupp´s mother and her expected offsprings is very important for us. The puppies are breeding in a clean and warm environment, they have a large garden for their disposal. We make them to get used to the contact with the other dogs, people and the sounds of the household. The litter D is as important litter for us personally as for the current breeding base of weimaraners in the Czech Republic. 

 

Future happiness of the puppies is a priority for us and we give them just in the good hands. Before you take the puppy home, you have to meet us at least once because it´s an oportunity to get to know you better. While you take the puppy home, it´s healthy, vaccinated, dewormed and with Pet Passport, something small for life, with feed which it´s used to and with guarantee of a breeding service. However, you don´t take home just the puppy but also our friendly 24hour minding of its growth and future life :-). We also hope that the taking over isn´t the end but it´s just the beginning. 

 

In the fact that our puppies are expected with love and they will be from very hopeful coupling, we will give them just in the good hands and active people.


For more information you can contact me on telephone number +420 605 57 28 45 or Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny .

 

I ´ll be glad to arrange an appointment with you and your nearest family.